Wat wij het gaafste vinden is het ontdekken van spannende, eigentijdse wijnen gemaakt door kleine producenten die - in harmonie met de natuur - grootse wijnen produceren.  

Wanneer wij ze dan hebben gevonden, is er weer niets leuker dan deze wijnen aan te bieden bij de bijzondere restaurants waar wij mee samenwerken. Hiernaast zijn onze wijnen ook online te koop en in onze winkel aan de Tichelstraat 25 (Jordaan) te Amsterdam.

Restaurants waar wij mee samenwerken zijn:

Arles | arles-amsterdam.nl
BAK | bakrestaurant.nl
Bouillon Mercier | bouillonmercier.com
Bouchon du Centre | bouchonducentreamsterdam.com
Brasserie van Baerle | brasserievanbaerle.nl
Breda | breda-amsterdam.com
Cafe Franklin | cafefranklin.nl
Cafe De Parel | cafedeparel.nl
Cafe Modern | modernamsterdam.nl
Cafe Parlotte | parlotte.nl
Cafe Remouillage | cafe.remouillage.com
Coulisse | coulisse-amsterdam.nl
Daalder * | daalderamsterdam.nl
De Kas | restaurantdekas.nl
De Klepel | cafedeklepel.nl
Domenica | restaurantdomenica.com
DS | deschoolamsterdam.nl
Entrepot | restaurantentrepot.nl
Fa. Pekelhaaring | pekelhaaring.nl
Flore * | restaurantflore.com
Hoogendam | caferestauranthoogendam.nl
Hotel V de Nes | hotelvnesplein.nl
Hotel V de Fizeaustraat | hotelvfizeaustraat.nl
Kaagman & Kortekaas | kaagmanenkortekaas.nl
Kazen van Kef | abrahamkef.nl
Kronenburg | restaurant-kronenburg.nl
Le Restaurant * | lerestaurant.nl
Lokaal | lokaalnaarden.nl
Maris Piper | maris-piper.com
Meddens | meddenshilversum.nl.
Minevitus | minevitus.nl
MOS * | mosamsterdam.nl
Nieuw Terrein | facebook.com/nieuwterrein
ô bistro | obistro.nl
Pension Homeland | pensionhomeland.co
Rijsel | rijsel.com
Slagerij De Beurs | www.slagerijdebeurs.nl
Toscanini | restauranttoscanini.nl
Umeno | umeno.nl
Vuurtoreneiland | vuurtoreneiland.nl
Walter Benedict | walterbenedict.nl
Watergang | restaurantwatergang.nl
Waterproef | restaurantwaterproef.nl

Wij begeleiden en adviseren (desgewenst) restaurateurs en sommeliers bij het samenstellen van een gevarieerde en gebalanceerde wijnkaart. Ook leiden wij (indien nodig) personeel op betreffende onze wijnen. Ben jij geïnteresseerd in de wijnen van Au Paradis op jouw wijnkaart, bel of stuur een mail.

Om verder te gaan moet je 18 jaar of ouder zijn.
Door op “Ja” te klikken verklaar je 18 jaar of ouder te zijn